Leņķa slīpmašīna MAKITA GA5030R
Ar anti-restart funkciju – aizsardzība no netīšas palaišanas. Mazs diametrs, tikai 180 mm cilindra rokturis. Labirinta sistēmas konstrukcija aizsargā motoru un gultņus no piesārņojuma. Ergonomisks gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-8,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Jauda | 720 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



