Leņķa slīpmašīna HiKOKI G13STA
- Viegla un šaura konstrukcija ērtam darbam.
- Jaudīgs 600 W motors.
- Lielas ventilācijas atveres nodrošina optimālu motora dzesēšanu un ilgu kalpošanas laiku.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 11500 apgr./min |
| Garums | 254 mm |
| Jauda | 600 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 x2 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis, atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


