Leņķa slīpmašīna HiKOKI G13SR4
- Labākā aizsardzība pret pārslodzi šajā instrumentu klasē.
- Atjaunots lielāks dzesēšanas ventilators un jaudīgs motors.
Apraksts
Ergonomisks rokturis.
Sānu ieslēgšanas / izslēgšanas poga.
Kompakts un viegls instruments.
Ērti izmantot gan kreiļiem, gan labročiem.
Ātra diska nomaiņa.
Zems trokšņu un vibrācijas līmenis.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 10000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 7,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99 dB(A) |
| Jauda | 730 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 258 x 63 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis, uzgriežņu atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


