Leņķa slīpmašīna FLEX LB 17-11
- Ilgāks kalpošanas laiks, pateicoties optimālai dzesēšanai.
- Lēnais starts, aizsardzība pret ieslēgšanos pēc elektrības zuduma.
- Ar mehānisku bremzi – apstājas 3,5 s laikā.
- Automātiska izslēgšanās, iestrēgstot diskam.
- Aizsargs bez atslēgas.
Apraksts
Mīksts Soft-Vib rokturis.
Kompakts un ergonomisks dizains.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 11500 apgr./min |
| Jauda | 1700 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vada garums | 4,0 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Aizsargs, mīksts SoftVib rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt




