Leņķa slīpmašīna ar regulējamiem apgriezieniem FLEX LBE 17-11 125
- Kompakta, bet jaudīga leņķa slīpmašīna.
- Ar aizsardzību pret nejaušu ieslēgšanos pēc elektrības zuduma.
- Optimāla dzesēšana – ilgāks kalpošanas laiks.
Apraksts
Lēnais starts, regulējams ātrums.
Ar mehānisku bremzi – apstājas 3,5 s laikā.
Automātiski izslēdzas, ja disks iestrēgst.
Aizsargs bez atslēgas.
Mīksts Soft-Vib rokturis.
Ergonomiska un šaura forma ļauj strādāt grūti pieejamās vietās.
Sānu slēdzis ar fiksāciju.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800–11000 apgr./min |
| Jauda | 1700 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 340 x 105 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Mīksts SoftVib rokturis, aizsargs, stiprināšanas flancis un uzgrieznis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





