Gala slīpmašīna SUHNER LLG 4
- Paredzēta slīpēšanai un pulēšanai.
- Viegla un ērtas formas, tāpēc piemērota darbam mazās vietās.
- Iestrādāta elektroniskā sistēma nodrošina pastāvīgu darbības ātrumu.
Apraksts
Izmantojama ar neausta materiāla birstēm, abrazīviem slīpēšanas rullīšiem.
Lokana gala izmešanas šļūtene efektīvam darbam.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Garums | 381 mm |
| Patrona | 6 mm |
| Jauda | 0,9 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 381 x 46 x 49 mm |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 9 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Gaisa patēriņš | 0,6 m³/min. |
| Standarta piederumi | 2 x veržliarakčiai SW 14 ir SW 17, tiekimo ir išmetimo žarna |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





