Ekscentriskā slīpmašīna FLEX ORE 2-125 EC
- Motors bez oglītēm.
- 4 līmeņu ātruma regulēšana.
- Aizsardzība pret nejaušu palaišanu.
Apraksts
Viegla un kompakta.
Efektīva putekļu nosūkšana slīpēšanas laikā.
Lēnais instrumenta starts.
Diska bremze – uz sagataves nepaliek nevēlamas slīpēšanas zīmes.
Viegla putekļu filtra nomaiņa.
Specifikācija
| Svars | 1,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 8000 - 12000 apgr./min |
| Jauda | 260 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 156 x 90 x 120 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 27 mm |
| Pamatnes diametrs | 125 mm |
| Standarta piederumi | Mikrofiltra kasete ar filtru, atbalsta plāksne |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






