Smūginis gręžtuvas MAKITA HP1640J 16 mm
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-2800 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 30 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 16 mm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Jauda | 680 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 303 x 72 x 222 mm |
| Triecieni minūtē | 0-44800 jud./min. |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Standarta piederumi | Šoninė rankena, griebtuvas 1,5-13 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


