Trīs funkciju perforators FLEX CHE 2-28 R SDS+
- Viegls (tikai 2,8 kg) 800 W perforators ar trīs darba režīmiem lieliski der caurumu urbšanai mūrī, tēraudā, koksnē un betonā no 13 mm līdz 30 mm.
- Lieliski der apmetuma un flīžu atšķelšanai.
- Ar maināmu patronu (bez papildu instrumentiem).
- Ar reversa funkciju.
- Dziļuma mērītājs precīzam darbam.
- Slēdzis ar bloķēšanas funkciju.
Apraksts
Ideāli der 4–18 mm diametra caurumu urbšanai un urbšanai ar triecienu mūrī vai betonā. Maks. urbšanas diametrs betonā līdz 28 mm.
Specifikācija
| Svars | 2,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1300 apgr./min |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 30 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Jauda | 800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 390 x 83 x 205 mm |
| Triecienu skaits | 0–4000 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,7 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Patrona BF CHE2, patrona BF SDS-plus CHE2, rokturis, dziļuma ierobežotājs, koferis L-BOXX 136 ar ieliktni |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |





