Perforatorius MAKITA HR3012FCJ
Specifikācija
| Svars | 4,7 kg |
| Stiprinājums | SDS-Plus |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 30 mm |
| Urbuma diametrs metālā | 13 mm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 80 mm |
| Trieciena jauda | 3,9 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






