Atskaldāmais āmurs BOSCH GSH 5
- Ergonomisks, viegls, kompakts ar vienu roku vadāms instruments.
- Ar „Vario-Lock” kalta pozīcijas regulēšanu ikvienai darba situācijai.
- Uzlabota instrumenta ieeļļošana un optimizēta aizsardzība pret putekļiem paildzina instrumenta izmantošanas laiku.
Apraksts
Piemērots izmantošanai, kaļot betonu, mūri vai apmetumu.
Atskaldāmais āmurs saderīgs ar instrumentu „GDE max”.
Specifikācija
| Svars | 5,8 kg |
| Vibrācijas līmenis | 12 m/s² |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1100 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 460x103x235 mm |
| Triecienu skaits | 2900 tr./min |
| Trieciena jauda | 7,5 |
| Tips | Atskaldāmais āmurs |
| Standarta piederumi | Instrumentu koferis, 1 smails kalts, papildu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/




