Akumulatori HiKOKI Multi Volt BSL36A18X 36V/18V 2x2,5Ah/5,0Ah
- Saderīgs ar 18 V un 36 V instrumentiem.
- Pārslodzes un pārkaršanas aizsardzība.
- Ar uzlādes līmeņa indikatoru.
Apraksts
Automātiski pielāgo sprieguma līmeni atbilstoši izmantotajam instrumentam – 18 V vai 36 V.
Ūdensizturība un drenāžas atveres nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
Par 15 % lielāka triecienizturība, pateicoties dubultam elastomēra slāņa pamatam.
Specifikācija
| Svars | 0,74 kg |
| Akumulatora spriegums | 36 V / 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 118 x 80 x 71 mm |
| Tips | Akumulatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Tikai akumulators |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





