Akumulatora ventilators MILWAUKEE M18 AF-0
- KS/NS iespējams izmantot ar M18™ REDLITHIUM-ION™ akumulatoriem vai maiņstrāvas barošanas avotu.
- 3 ātruma iestatījumi.
- Efektīva gaisa cirkulācija.
- 120° leņķī regulējama galva ļauj izmantot ventilatoru dažādos augstumos un pozīcijās.
- Integrēts rokturis.
- Kompakta konstrukcija.
- Gumijas kājiņas sniedz stabilitāti un neskrāpē virsmu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
- Trīs ātruma iestatījumi ļauj izvēlēties optimālu gaisa plūsmas ātrumu līdz 1 290 m/st.
- Izmantojot M18™ REDLITHIUM-ION™ 4,0 Ah akumulatoru, ar trešo ātrumu darbojas trīs stundas.
- Stiprinājuma punkti sniedz iespēju vajadzības gadījumā montēt ventilatoru uz sienas.
- Gaiss cirkulē 3,6x4 m telpā.
- Ļoti ērti transportēt.
- Komplektācijā ir maiņstrāvas adapteris.
- Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmērs | 2,7 kg (ar akumulatoru) |
| Gaisa debits | Ar 1. ātrumu: 760 m/st., ar 2. ātrumu: 1000 m/st., ar 3. ātrumu: 1290 m/st. |
| Tips | Akumulatora ventilators |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions















