Akumulatora kanalizācijas cauruļu tīrīšanas ierīce MILWAUKEE M18FFSDC16-502
- M18 FUEL™ SWITCH PACK™ brīvi montējama cilindra sistēma ļauj lietotājam ātri mainīt spirāles vai pieslēgt otru spirāli, lai garums sasniegtu 30 m.
- Elektronisks pedālis ar neslīdošu pārklājumu, kas nodrošina maksimālu izturību.
- Tvertne ir pilnībā noslēgta, lai labāk aizsargātu un aizturētu netīrumus.
Apraksts
- Milwaukee® projektētais un konstruētais bezoglīšu motors POWERSTATE™ nodod lielāko jaudu visas 30 m troses garumā.
- Viedā sistēma REDLINK PLUS™ nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi un ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
- REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
- Elastīga akumulatoru sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
- Tiek piegādāta ar 1 mugursomas tipa uzkabi, 2 spolēm, 2 spirāles 16 mm x 15 m ar trosēm, 1 frēžu komplektu un atbrīvošanas instrumentu.
- Iespējams izmantot citu ražotāju troses.
Specifikācija
| Svars | 13,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–250 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 59 min |
| Caurules diametrs | 110 mm |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Izmantojamās spirāles | 16 mm |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, mugursomas tipa uzkabe, 2 spoles, 2 spirāles 16 mm x 15 m, frēžu komplekts, atbrīvošanas instruments |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
















