Akumulatora ventilators FLEX CF 18,0/230
- Elektroniska vadības sistēma paildzina ventilatora kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- 180° leņķī regulējama galva.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Pakāpeniska pūšanas ātruma regulēšana.
Darbojas gan izmantojot 18 V akumulatoru, gan no 230 V sprieguma avota.
LED ekrāns, kas rāda akumulatora tilpumu.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 2900 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 304 x 213 x 400 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 - 60 Hz |
| Tips | Akumulatora ventilators |
| Maks. gaisa plūsma | 13 m³/min |
| Savienojums | 5/8" |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt






