Akumulatora perforators FLEX CHE 18.0-EC
- Bezoglīšu motors nodrošina lielāku efektivitāti un ilgāku kalpošanas laiku.
- Elektroniska vadīšanas sistēma (AVS) aizsargā instrumentu, pagarina kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Slēdzis ar pārslēgšanas funkciju.
Elektroniska ātras darbības bremze.
Četras funkcijas: urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana, fiksēta kalta funkcija.
Papildu rokturis ar dziļuma regulatoru.
Integrēta LED spuldzīte.
FLEX akumulatoru sistēma: piemērota visiem 18,0 V akumulatora instrumentiem.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1400 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 18 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–4500 tr./min |
| Trieciena jauda | 1,7 J |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Dziļuma regulators, rokturis, plastmasas koferis. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt










