Akumulatora armatūras siešanas instruments MAKITA 18V DTR181ZJ
- Iespējams izmantot grīdas apkures kabeļu un armatūras stieņu stiprināšanai.
- Motors bez oglītēm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ērta vadība ar vienu roku.
Iespējams izmantot grīdas apkures kabeļu un armatūras stieņu stiprināšanai.
Siešanas stieples spole viegli maināma, atverot vāciņu.
Siešanas stiprumu iespējams regulēt 6 pakāpēs.
XPT tehnoloģija aizsargā instrumentu no ūdens un putekļiem.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | < 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 82 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







