Akumulatora dārza smidzinātājs MAKITA DUS158Z, 15L
- Mugursomas tipa, ar ērtām, mīkstinātām plecu lencēm.
- Vadības svira uz roktura nodrošina ērtu darbu.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ekoloģisks, nerada piesārņojumu un ir īpaši kluss.
Akumulatora uzlādes līmeņa indikators ar gaismas diodēm.
Lences ērti pieguļ ķermenim un samazina nogurumu darba laikā.
Smidzinātājam ir ventilācija, kura samazina svīšanu muguras daļā.
Viegla vadība, rokturis ļauj viegli ieslēgt un izslēgt smidzinātāju.
Viegla un ērta akumulatora izņemšana.
Standarts IP 54 aizsargā no putekļiem un ūdens.
LED gaismas diodes parāda akumulatora uzlādes līmeni.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Tips | Akumulatora smidzinātājs |
| Tvertnes tilpums | 15 l |
| Šļūtenes garums | 1,7 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



