Akumulatora smidzinātājs FINLAND, 2L
Specifikācija
| Svars | 0,483 kg |
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 1,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 120 min |
| Ražīgums | 0,28 l/min |
| Darba spiediens | 1,6–1,8 bar |
| Tips | Akumulatora smidzinātājs |
| Tvertnes tilpums | 2 L |
| Standarta piederumi | USB vads |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |

