Akumulatora zobenzāģis MAKITA DJR187Z
Viegli maināmi asmeņi. Lielāks zāģēšanas ātrums un mainīts takta garums – zāģē daudz efektīvāk. Darba gaismas diode. Pakarams aiz āķa, ērti izmantot darba vietā. Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
- Ergonomisks gumijots rokturis.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam.
- Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
- Instruments darbojas ar visiem 18V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3Ah.
Specifikācija
| Svars | 3,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 439 x 83 x 320 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Zāģēšanas dziļums | koksnē: 255 mm, caurulē: 130 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



