Akumulatora zobenzāģis MAKITA DJR187RTE
Lielāks zāģēšanas ātrums un mainīts takta garums – zāģē daudz efektīvāk. Motors bez oglītēm. Plastmasas ieliktnī. Darba gaismas diode.
Apraksts
Divi darba ātrumi. Ergonomisks gumijots rokturis. Viegli maināmi asmeņi. Fiksācijas svira. Kompakts un viegls.
Specifikācija
| Svars | 3,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2x 5,0Ah (90Wh) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 439 x 83 x 320 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 255 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, lagaminas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






