Akumulatora zāģis MAKITA DSD180Z
Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja. Paredzēts ģipškartona plākšņu un skaidu plašu zāģēšanai. Taisniem griezumiem. Regulējams ātrums. LED apgaismojums. Ļoti manevrspējīgs. Lieliski der darbam virs galvas. Kastīte putekļu savākšanai. Iespējams savienot ar putekļu sūcēju. Pogas fiksators.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Vibrācijas līmenis | 5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Triecieni minūtē | 0–6000 kust./min |
| Tips | Figūrzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


