Akumulatora minerālvates nazis EDMA
Paredzēts izolācijas minerālmateriālu (piem., akmens vates) griešanai. Precīzs un tīrs griezums bez pūlēm.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Asmens garums | 300 mm |
| Tips | Citi griešanas instrumenti |
| Standarta piederumi | 1,5 Ah akumulators, lādētājs, asmens |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |





