Akumulatora kombinētais ripzāģis MAKITA DLS600Z
Motors bez oglītēm. Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina, instrumenta automātisku izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam – tā tiek taupīts akumulators un pagarināts akumulatora kalpošanas laiks. Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah. Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Specifikācija
| Svars | 6,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 5000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 97 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Maksimālais griešanas garums 90°/45° leņķī | 45° leņķī pa kreisi: 30x92 mm; 45° leņķī pa labi: 15x92 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 46x92 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 46x65 mm |
| Tips | Ripzāģi / Garināšanas zāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



