Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX3138TJ
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna DDF484, akumulatora ripzāģis DHS660, akumulatora multifunkcionāls instruments DTM51, 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, 2 Makpac koferi.
Apraksts
DDF484
| Apgriezienu skaits | 0-500/0-2000 apgr./min |
| Svars | 1,8 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 172 x 79 x 261 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
DHS660
| Apgriezienu skaits | 5000 asgr./min |
| Svars | 3,2 kg (ar akumulatoru) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 270 x 186 x 250 mm |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 41 mm |
| Zāģēšana leņķī | 0 / 50 ° |
DTM51
| Apgriezienu skaits | 6000-20000 apgr./min |
| Abrazīvā papīra izmēri | 93 x 93 x 93 mm |
| Svars | 2,2 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 324x80x126 mm |
| Vibrācijas līmenis | 4,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Ripzāģi / Multifunkcionālie instrumenti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Komplekti |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, 2 Makpac lagaminai |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


