Akumulatora griezējs MILWAUKEE M12 FCOT-0
- Ātrs un tīrs griezums.
- Piemērots tērauda, nerūsējošā tērauda, plastmasas, keramikas u. tml. griešanai.
- Ļoti viegls, tāpēc ērti strādāt ar vienu roku.
- Viegli regulējams aizsargs.
- Dziļuma regulēšana.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
REDLINK™ sistēma nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi, ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
Milwaukee projektēts un izgatavots bezoglīšu POWERSTATE™ motors izceļas ar līdz 10 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku, ar uzlādētu akumulatoru darbojas līdz 25 % ilgāk.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 20000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 76 mm |
| Vārpsta | 10 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Zāģēšanas dziļums | 16,3 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions











