Celtniecības fēns STEINEL HM2120 E
- Profesionāls rīks dažādiem darbiem: veidošanai, žāvēšanai, veco krāsu un līmju noņemšanai utt.
- Trīspakāpju gaisa plūsmas regulēšana no 150 līdz 500 l/min.
- 9 temperatūras iestatīšanas pozīcijas no 80 līdz 630 °C.
Apraksts
Ergonomisks dizains.
Specifikācija
| Svars | 837 g |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 253 x 87 x 200 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–230 V, 50/60 Hz |
| Gaisa debits | 150–500 l/min |
| Vada garums | 3 m |
| Temperatūra | 80-630 °C |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |




