Akumulatora figūrzāģis BOSCH Expert EXST 18V-155 S Solo LB
- Paredzēts darbiem, kuriem nepieciešama maksimāla precizitāte un kontrole.
- 6 ātruma pozīcijas precīzai darba veikšanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Uzlabotā zāģa vadotne novērš asmens saliekšanos pat tad, ja zāģē ar nelieliem izliekumiem, nodrošinot ārkārtīgi precīzu un tīru griezumu.
Pagarinātais 360 rokturis ļauj ērti vadīt instrumentu jebkurā pozīcijā, pat griežot ar instrumentu otrādi.
Sabalansēts dizains nodrošina stabilu griešanu un samazinātu nogurumu garās darba stundās.
"Drop Control" funkcija automātiski izslēdz instrumentu, kad tas nokrīt.
Viegli pievienojami vakuuma adapteri nodrošina elastīgu sūkšanas šļūtenes novietojumu un uztur tīru darba vidi.
LED indikators skaidri norāda instrumenta un akumulatora statusu.
Ērta svira ātrai un drošai zāģa asmens nomaiņai.
Ideāli piemērots izliektiem un šķērsgriezumiem cietkoksnē, skaidu plātnē, koka izstrādājumos un biezās vai cietās citu materiālu sagatavēs.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 8,0 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 155 mm |
| Gājiena garums | 26 mm |
| Triecieni minūtē | 800-3.800 tr./min. |
| Tips | Figūrzāģi |
| Standarta piederumi | Koferis, figūrzāģa asmens T 308 BP, pretplaisāšanas aizsargs, putekļu nosūkšanas pārsegs un uzgalis, kofera ieliktnis instrumentam un lādētājam. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
| Griešanas dziļums alumīnijā | 20 mm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.









