Akumulatora figūrzāģis BOSCH Expert EXST 18V-155 B Solo LB
- Paredzēts darbiem, kuriem nepieciešama maksimāla griešanas precizitāte.
- 6 ātruma pozīcijas precīzai darba veikšanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Uzlabotā zāģa vadotne novērš asmens saliekšanos pat tad, ja zāģē ar nelieliem izliekumiem, nodrošinot ārkārtīgi precīzu un tīru griezumu.
Augšējais izliektais rokturis un poga ar ātruma regulēšanas funkciju ļauj precīzi darbināt instrumentu un viegli pielāgoties dažādiem materiāliem un griešanas uzdevumiem.
"Drop Control" funkcija automātiski izslēdz instrumentu, kad tas nokrīt.
Viegli pievienojami vakuuma adapteri ļauj elastīgi novietot vakuuma šļūteni un uzturēt tīru darba vidi.
LED indikators skaidri norāda instrumenta un akumulatora statusu.
Ideāli piemērots apaļām un šķērsgriezuma sagatavēm no cietas koksnes, skaidu plāksnēm, koka izstrādājumiem un citām biezām vai cietām sagatavēm.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 2 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 8,0 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 155 mm |
| Gājiena garums | 26 mm |
| Tips | Figūrzāģi |
| Standarta piederumi | Koferis, figūrzāģa asmens T 308 BP, pretplaisāšanas aizsargs, putekļu nosūkšanas pārsegs un uzgalis, kofera ieliktnis instrumentam un lādētājam. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
| Griešanas dziļums alumīnijā | 20 mm |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.







