Akumulatora lentes slīpmašīna MILWAUKEE M18 FBTS75-0
- Regulējams ātrums.
- Nodrošināta ekskluzīva jauda un ilgs darbības laiks.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
90 % putekļu tiek savākti, izmantojot universālu putekļu atveri vai izmantojot daudzslāņu putekļu maisiņu.
Kompakta konstrukcija, plakana priekšējā un sānu mala ļauj slīpēt vienā plaknē.
Bez papildu instrumentiem regulējams uzgalis un maināma lente.
Regulējams rokturis ļauj lietotājam atrast optimālu slīpēšanas pozīciju.
Standarta lentes izmērs – 75 x 457 mm.
Priekšpusē un sānos ierīkoti LED lukturi, kuri nodrošina 180° apgaismojumu.
Motors bez oglītēm.
Piemēroti visi MILWAUKEE 18 V akumulatori.
Slīpēšanas virsma – 90 x 135 mm.
Specifikācija
| Svars | 4,6 kg (ar 5,5 Ah akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 1,47 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes ātrums | 230–410 m/min |
| Tips | Lentes slīpmašīnas |
| Lentes izmēri | 457 x 75 mm |
| Standarta piederumi | Slīplente, putekļu savākšanas maisiņš |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










