Akumulatora gala slīpmašīna MILWAUKEE M18 FDGRB-0
- Labs līdzsvars un ergonomika.
- Universāla ligzda gan 6 mm, gan 8 mm piederumiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
RAPIDSTOP™ funkcija aptur instrumentu ātrāk nekā 2 sekunžu laikā.
Integrēta vārpstas bloķēšana nodrošina lielāku produktivitāti.
Plāns rokturis un gumijas priekšējā daļa nodrošina ērtumu.
Noņemams putekļu vairogs aizsargā instrumentu pret putekļu un atkritumu iekļūšanu iekšpusē un paildzina motora kalpošanas laiku.
Integrēta aizsardzība pret automātisku palaišanu un AVS antivibrācijas sistēma.
Motors bez oglītēm.
Nodrošināta ekskluzīva jauda un ilgmūžība.
Der visi MILWAUKEE 18 V akumulatori un lādētāji.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 27000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 6 / 8 mm |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










