Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA055GZ 40V MAX XGT
- Jaudīgs bezoglīšu motors.
- Pielāgots nepārtrauktam smagam darbam.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
XPT sistēma efektīvi aizsargā instrumentu no putekļiem un mitruma.
Automātiskā atsitiena vadība (AFT) - automātiski izslēdz dzinēju, ja apgriezieni pēkšņi palēninās.
Slīpēšanas piekļuves leņķis 39 grādi, izmantojot 4 mm biezu slīpripu.
Tiklīdz slēdzis ir atlaists, elektroniskā bremze nekavējoties aptur disku.
Neļauj instrumentam nejauši ieslēgties, ievietojot akumulatoru, ja slēdzis ir ieslēgts.
Viegla palaišana vienmērīgai darbībai.
Ātruma regulēšana – ļauj pielāgot apgriezienus atbilstoši darba veidam.
Drošības pārsegs ar slīdošo sviru, regulējams bez instrumentiem.
Specifikācija
| Svars | 3,1 - 4,4 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 3000-9000 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 5,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 483 x 140 x 136 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 30 mm |
| Standarta piederumi | Sānu pretvibrācijas rokturis, adapteris, asmens noņemšanas atslēga, griešanas asmens aizsargapvalks |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








