Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA DGA518ZU
- Ar automātisku apgriezienu uzturēšanas sistēmu – pirmā tāda tirgū.
- Motors bez oglītēm.
- Automātiska bezvadu putekļu sūcēja palaišanas sistēma.
- Sviras tipa slēdzis.
- Ātruma regulēšana.
- Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi.
- Ērts rokturis.
- Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3000–8500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 5,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




