Akumulatora gala slīpmašīna-gravieris HiKOKI GP10DL
- Mazs, kompakts instruments viegliem slīpēšanas vai gravēšanas darbiem.
- Ar gumijotu rokturi.
- Ātruma regulēšana ar ritenīti.
- Vārpstas bloķēšanas mehānisms.
- LED apgaismojums.
- Tiek piegādāts ar 40 gab. slīpēšanas uzgaļu.
Specifikācija
| Svars | 0,48 kg |
| Apgriezienu skaits | 5000–35000 apgr./min |
| Garums | 208 mm |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 1,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 3,2 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Standarta piederumi | Akumulators, lādētājs, koferis, 40 gab. slīpēšanas uzgaļu |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


