Akumulatora apmetuma slīpmašīna MAKITA DSL801ZU
- Paredzēta sienu un griestu slīpēšanai.
- Teleskopisks kāts – līdz 1,5 m.
- Tiek pārdota bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
AWS™ sistēma ļauj instrumentu savienot ar putekļu sūcēju, lai putekļu sūcēju ieslēgtu/izslēgtu attālināti.
Lēnā starta funkcija raitam darbam.
Ļoti elastīga galva un teleskopisks kāts – efektīvai manevrētspējai uz līdzenas virsmas, sienu malās, kā arī uz griestiem.
Specifikācija
| Svars | 5,8 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 210 mm |
| Tips | Apmetuma slīpmašīnas |
| Pamatnes diametrs | 225 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



