Akumulatora putekļu sūcējs MAKITA DVC157LZX3
- Regulējama sūkšanas jauda.
- Motors bez oglītēm nodrošina ilgu darba laiku, ātrāku un jaudīgāku sūkšanu.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
AWS bezvadu tehnoloģija – putekļu sūcēju var pieslēgt pie dažādiem MAKITA instrumentiem putekļu nosūkšanai.
Paredzēts sausai sūkšanai.
Saskaņā ar Eiropas standartiem atbilst L putekļu klasei.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Putekļu maisa tilpums | 15 l |
| Maks. gaisa plūsma | 2,1 m³/min |
| Maks. darba spiediens | 110 mbar |
| Šļūtenes garums | 2,5 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










