Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF333DWAE
- Instruments lieliski piemērots darbam šaurās vietās.
- Gultņu konstrukcija nodrošina instrumenta izturību.
- Ergonomisks gumijots rokturis.
Apraksts
Darba gaismas diode.
Ērts slēdzis.
Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma, kas nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam.
Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0–450 / 0–1700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 21 mm |
| Maks. griezes moments | 30 / 14 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x BL1021B akumuliatorius, įkroviklis DC10WD |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





