Akumulatora triecienurbjmašīna MAKITA HP331DZ
Bez lādētāja un akumulatora. Lieliski piemērota darbam šaurās vietās. 3 darba režīmi: skrūvēšana, urbšana un urbšana ar triecienu.
Apraksts
- Darba gaismas diode.
- Ergonomisks gumijots rokturis.
- Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku.
- Gultņu konstrukcija nodrošina ierīces izturību.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 21 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 8 mm |
| Maks. griezes moments | 30 / 14 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


