Akumulatora triecienatslēga MILWAUKEE 1"m18 ONEFHIWF1D-121C
- Ir pagarināts stiprinājums 15 cm.
- 4 ātrumu izvēle.
- „HIGH OUTPUT™“ instrumentu sistēma nodrošina augstāku veiktspēju un ilgāku darbības laiku.
Apraksts
Pateicoties rīka izsekošanas un drošības funkcijai, "ONE-KEY™" var redzēt rīka atrašanās vietu un novērst zādzību.
Integrēts LED gaismeklis nodrošina labu darba vietas apgaismojumu.
Saderīgs ar visām MILWAUKEE® M18™ baterijām
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1" |
| Svars | 12,7 kg (ar 12,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 600/700/900/1200 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 2576 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 2711 Nm |
| Triecienu skaits | 750/930/1200/1440 tr./min. |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M42 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 1 × 12,0 Ah akumulators, ātrais lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






