Akumulatora uzgriežņu atslēga MILWAUKEE 1"m18 ONEFHIWF1-802X
- Pasaulē pirmā m18™ 1″ triecienatslēga tirgū.
- Augsts griezes moments - 2033 Nm, atskrūvēšana - 2400 Nm.
- 4 ātrumu izvēle.
Apraksts
Kompakts izmērs bez vadiem vai pneimatiskiem risinājumiem.
Iebūvētais triecienu skaitīšanas sensors nodrošina labāku izvēlētā griezes momenta iestatījuma atkārtojamību.
MILWAUKEE m18™ DRIVE CONTROL™ ļauj lietotājam iestatīt citus ātruma un griezes momenta iestatījumus, lai palielinātu lietošanas daudzpusību.
ONE-KEY™ rīka vadības sistēma ļauj bez vadiem mainīt rīka iestatījumus, uzlabot produktivitāti un sasniegt vienmērīgus rezultātus.
Pateicoties rīka izsekošanas un drošības funkcijai, "ONE-KEY™" var redzēt rīka atrašanās vietu un novērst zādzību.
Elastīga akumulatora sistēma: darbojas ar visiem "Milwaukee® M18™" akumulatoriem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1" |
| Apgriezienu skaits | 0-950/0-1080/0-1370/0-1670 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 2033 Nm (atskrūvēšanas 2400 Nm) |
| Triecienu skaits | 1330/1620/2100/2450 tr./min. |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M42 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 8,0 Ah akumulatori, ātrais lādētājs, sānu rokturis, metāla spaile, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




