Akumulatora trieciendzinējs/urbjmašīna BOSCH Expert EXSB 18V-150 Solo LB
- Bezkontakta motors.
- Integrēta BITURBO Brushless tehnoloģija.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ideāli piemērots caurumu urbšanai līdz Ø16 mm metālā un līdz Ø20 mm mūrī.
Urbja uzgali var izmantot kokā līdz Ø150 mm.
Uzlabotais motors un piedziņas sistēma maksimāli palielina akumulatora jaudu.
"KickBack Control” funkcija automātiski aptur motoru, kad urbis ir iestrēdzis, un samazina traumu risku.
Ļauj precīzi ieskrūvēt garas skrūves noteiktā leņķī, nodrošinot uzticamu un izturīgu struktūru.
13 mm metāla satvērējs un metāla piedziņa.
Papildu rokturi var regulēt dažādās pozīcijās.
Ātra režīmu izvēle ļauj viegli pārslēgties starp urbšanas, triecienurbšanas un skrūvju pagriešanas funkcijām.
Ideāli piemērots koka, metāla un mūra skrūvju urbšanai un pagriešanai, īpaši strādājot ar liela diametra urbjiem vai kroņiem.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0-550 / 0-2200 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 9,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbuma diametrs metālā | 16 mm |
| Patrona | 13 mm |
| Triecienu skaits | 30000 tr./min. |
| Griezes moments | 84/100/150 Nm |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | Čemodāns, instrumentu ieliktnis čemodānam, papildu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






