Akumulatora instrumentu komplekts BOSCH GSR+GDR+GAL
- Komplektā ietilpst: bezvadu urbjmašīna GSR 18V-65, bezvadu triecienurbjmašīna GDR 18V-215, 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs GAL 18V-40, koferis.
Apraksts
Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis BOSCH GSR 18V-65 SOLO CT
Ideāli piemērots sarežģītiem darbiem.
Jaudīgs 63 Nm griezes moments nodrošina veiktspēju
„KickBack Control“ atsitiena kontroles aktivizēšana nodrošina uzticamu aizsardzību un kontroli.
| Svars | 1,06 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0-550 / 2100 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izurbtā cauruma diametrs kokā | 35 mm |
| Izurbtā cauruma diametrs metālā | 13 mm |
| Satvērējs | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 209 x 166 x 77 mm |
| Griezes moments | 31/63 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / urbji |
Akumulatora triecienskrūvgriezis BOSCH GDR 18V-215 SOLO CT
Ātrs un efektīvs darbs ar garām skrūvēm un cietu koku.
Automātiskas palēnināšanas un izslēgšanas funkcijas.
Viegli ieskrūvē 50 mm skrūves un garas 80-140 mm skrūves koka rāmjos.
| Stiprinājuma kvadrāt | 1/4" |
| Svars | 1 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-2100 / 0-3300 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 215 Nm |
| Gājienu skaits | 0-3000 / 0-3800 gājieni/min. |
| Tips | Trieciena uzgriežņu atslēgas |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.


