Akumulatora urbjmašīna MAKITA DDF490RTJ
- Ilgmūžīgs, enerģiju taupošs un efektīvs bezoglīšu motors.
- 2 ātruma režīmi: (0–1900 apgr./min) vieglam darbam un (0–500 apgr./min) smagākam darbam.
- 20 pakāpju griezes momenta regulēšana ļauj precīzi pielāgot jaudu veicamajam uzdevumam.
Apraksts
Bezatslēgas urbjpatronas uzgaļa vienkāršai piestiprināšanai un noņemšanai.
"Extreme Protection Technology" (XPT) — aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, paredzēta lietošanai ārpus telpām un sliktos laikapstākļos.
Ērti uzstādīts atpakaļgaitas slēdzis.
Elektroniskā bremze lielākai darba produktivitātei un darbinieku drošībai.
Iebūvēts LED darba apgaismojums ar fona apgaismojumu un fona apgaismojuma funkciju ērtai darba zonas apgaismošanai.
Akumulatora aizsardzības sistēma automātiski izslēdz barošanu, kad akumulatora uzlādes līmenis nokrītas līdz minimumam.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 50/27 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 167 x 81 x 255 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








