Bezvadu skrūvgriezis/urbis BOSCH GSR 18V-90 FC Solo CT
- Motors bez oglītēm.
- Viegli lietojams ar 2 pārnesumiem.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts profesionālai lietošanai.
Universāla sistēma ar viegli maināmiem piederumiem.
Ekscentriskais piederums ļauj veikt darbus pie malām un sienām, bet pareizā leņķa piederums pārvērš urbjmašīnu leņķa urbjmašīnā.
Piederumus var fiksēt pat 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī.
Visus virpošanas un urbšanas darbus var veikt ar koku, metālu un (izmantojot GFA 18-H) betonu, mūri un akmeni.
Paaugstināta lietotāja drošība, pateicoties "KickBack Control" funkcijai, kas novērš spēcīgu atsitienu, ja instruments pēkšņi iestrēgst.
Bluetooth® savienojamība ļauj izveidot savienojumu ar viedtālruni un vadīt rīku attālināti.
Saderīgs ar "Bosch Professional 18 V sistēmu" un vairāku zīmolu "AMPShare" akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,92 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibrācijas līmenis | 1,4 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 10 mm |
| Maks. griezes moments | 0 – 630 / 0 – 2.100 apgr./min. |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 224 x 234 x 94 mm |
| Griezes moments | 36/64 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 1 x jostas klipsis, 1 x uzgaļu turētājs kartona kaste |
| Iepakojums | kartona kaste |
| Funkcionālums | Bluetooth |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/







