Akumulatora skrūvgriezis/urbis BOSCH Expert EXSR 18V-150 2x8Ah, 5,5 Ah LB
- Bezkontakta motors.
- Maksimālais griezes moments 150 Nm ļauj urbt caurumus līdz Ø16 mm diametrā metālā un līdz Ø150 mm caurumus kokā.
- Integrēta BITURBO Brushless tehnoloģija.
Apraksts
Optimizēta piedziņas sistēma maksimāli palielina akumulatora jaudu.
"KickBack Control” funkcija automātiski aptur motoru, kad urbis ir iestrēdzis, un samazina traumu risku.
Ļauj precīzi ieskrūvēt skrūves noteiktā leņķī, nodrošinot izturīgas un uzticamas struktūras.
Lieliska izvēle ātram un efektīvam darbam pat ar liela diametra stiprinājumiem.
13 mm metāla satvērējs un metāla piedziņa.
Papildu rokturi var regulēt dažādās pozīcijās.
Ātra režīma pārslēgšana ļauj ērti mainīt urbšanas un pagrieziena funkcijas.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0-550 / 0-2200 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Griezes moments | 84/100/150 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Koferis, instrumentu ieliktnis koferim, papildu rokturis, 2 × akumulatori, ātrais lādētājs, akumulators |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





