Akumulatora skrūvgriezis ar skrūvju padevi MAKITA DFR450ZX bez akumulatora un lādētāja
Pretsasvēršanās sistēma novērš skrūvju sašķiebšanos. Kluss sajūgs, stingrāka konstrukcija. Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku.
Apraksts
- Ērts slēdzis.
- No putekļiem droša konstrukcija.
- Uzlabots un izturīgs akumulatora skrūvgriezis. Vēl stingrāks alumīnija uzgalis.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Garums | 369 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4 mm |
| Skrūves garums | 25-41 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | PH skrūvēšanas uzgalis 127 X 5 mm PH2 6833 (3 gab.) |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



