Akumulatora skrūvgriezis ar skrūvju padevi FEIN ASCT 18 M
Patiesi viegls skrūvgriezis darbu ar ģipsi paātrināšanai, arī cietām ģipša plāksnēm. Lai noņemtu padevi, nav nepieciešamības izmantot darba instrumentus. Ap 2300 skrūvēm ar vienu akumulatora uzlādi. Bezoglīšu EC motors.
Apraksts
Papildus reģistrējot, Fein Plus 3 gadu garantija.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–4000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 1/4" |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4,2 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Griezes moments | 14/7 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Koferis, 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs. |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).





