Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2289TJ
Komplektācija: MAKITA akumulatora urbjmašīna DDF485RTJ un akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD153RTJ.
Apraksts
DDF485RTJ
| Apgriezienu skaits | 0–500/0–1900 apgr./min |
| Svars | 1,5 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks.griezes moments | 50/27 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 169 x 79 x 255 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≤2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
DTD153RTJ
| Apgriezienu skaits | 0–3400 apgr./min |
| Svars | 1,5 kg |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M16 |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 2 x 18V, 5,0 Ah akumulatori, ātrais lādētājs DC18RC |
| Tips | Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


