Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DK0125G301 40V Max XGT
- Komplektā ietilpst: akumulatora urbjmašīna DF001G, akumulatora leņķa slīpmašīna GA005G, akumulatora trieciendzinējs TD001G, 2 x 4,0 Ah akumulatori, DC40RA lādētājs, Makpac koferis.
Apraksts
Bezvadu urbis DF001G
| Apgriezienu skaits | 0-650/ 0-2600 apgr./min. |
| Tērauda urbuma diametrs | 20 mm |
| Maks. griezes moments | 60/115 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
Akumulatora leņķa slīpmašīna GA005G
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min. |
| Svars | 2,9 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 410x140x168 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējā cauruma diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 x2 |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V Max |
Akumulatora trieciendzinējs TD001G
| Apgriezienu skaits | 0-1100/ 0-2100/ 0-3200/ 0-3700 apgr./min. |
| Svars | 1,7 kg |
| Maks. griezes moments | 210 Nm |
| Patrona | 1/4" sešstūris |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 120x86x245 mm |
| Gājienu skaits | 0-1100/ 0-2600/ 0-3600/ 0-4400 gājieni/min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-10,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Leņķa slīpmašīnas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


