Akumulatora putekļu sūcējs MAKITA DCL282Z ar piederumu
- Motors bez oglītēm, liela sūkšanas jauda.
- Piederums: ciklons putekļu savākšanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg (ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1016x114x154 mm |
| Konteinera tilpums | 0,5 L |
| Putekļu maisa tilpums | 0,33 L |
| Maks. gaisa plūsma | 1,5 m³/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











